• Entrada da aula Polivalente

  • Edificio central

  • Debaixo do arco da vella

  • Aula polivalente
Setembro de 2019
LMMe XV SD
1
2 3 4 5 6 7 8
9
 
10 de setembro de 2019
Reunión informativa sobre os estudos no Conservatorio
10
 
11 de setembro de 2019
Elección de horarios de materias individuais e grupais
11
 
12 de setembro de 2019
Elección de horarios de materias individuais e grupais
12
13 14 15
 
16 de setembro de 2019
Comezo das clases do curso 2019-2020
16
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Horarios para o curso 2019-2020
As clases comezan o luns 16 de setembro
Pódense consultar os horarios das materias colectivas aquí.

A elección de horarios das materias individuais e grupais pódese consultar aquí.
Novas
Dispoñibilidade horaria do profesorado para a elección de horarios
10/09/2019
A continuación publicamos a dispoñibilidade horaria do profesorado para a elección de horarios de materias individuais.


Jurate Biveiniene: de martes de 15:00 a 16:00 e de 17:00 a 20:00, mércores de 15:00 a 16:00 e de 17:00 a 18:00, xoves de 15:00 a 18:00 e de 19:00 a 22:00, venres de 15:00 a 19:30.

Ángel Rúsbel Bouza Lage: de luns a xoves de 16:00 a 22:00, salvo luns de 17:00 a 18:00, martes de 21:00 a 22:00, mércores de 16:00 a 18:00 e de 21:00 a 22:00, xoves de 16:00 a 17:00 e de 20:00 a 21:00.

José Manuel Campello Blanco: de luns a venres de 16:00 a 22:00, salvo luns de 21:00 a 22:00, martes de 16:30 a 17:30 e de 21:00 a 22:00xoves de 19:00 a 20:00.

Marcel Chirilov: de luns a xoves de 16:00 a 22:00, salvo luns de 16:00 a 17:00, martes de 18:00 a 19:00 e de 21:00 a 22:00, mércores de 16:00 a 19:00 e de 21:00 a 22:00, e xoves de 19:00 a 22:00.

Juanjo Díez Seoane: martes de 16:00 a 20:00 e mércores de 16:00 a 21:30.

Ernesto Gancedo Herreras: de luns a venres de 15:30 a 22:00, salvo luns de 21:00 a 22:00 e os martes de 21:00 a 22:00.

Sergio Landrove Rico: luns e mércores de 16:00 a 22:00, salvo de 16:00 a16:30 e mércores de 16:00 a 17:00.

Abel Riveira Pena: de luns a xoves de 16:00 a 22:00, salvo luns e martes de 21:00 a 22:00, mércores de 16:00 a 18:00.

Olalla Rodríguez Corral: martes de 15:00 a 16:00 e de 20:00 a 21:00, mércores de 15:00 a 17:00 e de 20:00 a 21:00, xoves de 15:00 a 16:00 e de 20:00 a 21:00, venres de 15:00 a 16:00.

Ignacio Sanz Santás: luns e martes de 15:00 a 21:00, salvo luns de 16:00 a 16:30, e os martes de 17:00 a 18:00.

Sara Cabezas Brasa: Luns, martes, Xoves e venres de 15:30 a 20:30, salvo os luns de 19:00 a 20:00, martes de 19:00 a 20:00 e venres de 15:30 a 17:30.

Fernando Varela Iglesias: de luns a xoves de 16:00 a 22:00, salvo luns 18:00 a 19:00 e de 20:00 a 21:00, martes de 19:00 a 22:00, xoves de 17:00 a 18:00 e de 19:00 a 20:00
Concello das Pontes de García Rodríguez    Deputación da Coruña    Xunta de Galicia   
© 2019 Concello das Pontes de García Rodríguez

Aviso legal